Pomoc śniadaniowa

Artery Sp. j.

Kraków, małopolskie

Od: Artery Sp. j.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Catering / Gastronomia

Atelier Aparthotel znajdujący się w centrum Krakowa poszukuje pomoc kuchennej / śniadaniowej.

Zakres obowiązków:

  • praca w godzinach 6:00 - 13:00/14:00
  • przygotowanie bufetu śniadaniowego oraz sali śniadaniowej
  • uzupełnianie brakujących dań w trakcie śniadania
  • bieżące sprzątanie kuchni oraz sali śniadaniowej, zmywanie naczyń
  • kontrolowanie czystości zaplecza i pomieszczeń przynależących do sali śniadaniowej

Oferujemy pracę w sympatycznej atmosferze. Regularne wynagrodzenie. Umowa zlecenie.

Poszukujemy osób dyspozycyjnych, punktualnych, rzetelnych, dobrze zorganizowanych, chętnych do pracy oraz dbających o estetyczność wydawanych dań. Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Serdecznie zapraszamy do przesłania aplikacji!