Pomoc przy produkcji

HRO Personnel

Piaseczno, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy z branży elektronicznej poszukujemy osoby na stanowisko:

(dwa tygodnie)

Numer Referencyjny: PIAS/08/2016

Miejsce pracy: Piaseczno

Zakres zadań:

• składanie kartonów;

• uzupełnienie płynów kosmetycznych w butelkach;

• uzupełnienie mas kosmetycznych w słoiczki/ tuby/ inne opakowania;

• pakowanie zbiorcze opakowań.

Wymagamy:

• mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji;

• zdolności manualne;

• dyscyplina i dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

• umowa o pracę tymczasową;

• stawka: 13,50 PLN brutto/h;

• pracę w godz. 6.00 – 14.00;

• pracę na okres trzech tygodni z możliwością przedłużenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.