Pomoc Pielęgniarki UK/ Aylesbury / 8.00 GBP/h / listopad 2016

Prowork.PL

Aylesbury / Hrabstwo Buckinghamshire, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nabór do pracy jako pomoc pielęgniarki w Anglii! Klient ProworkPL, brytyjski pracodawca posiadający kilka domów opieki w UK pilnie zatrudni osobę na stanowisko opiekun/pomoc pielęgniarki do pracy z osobami starszymi. Praca dla opiekunki/pomocy pielęgniarki w domu opieki w Aylesbury / hrabstwo Buckinghamshire z gwarancją zatrudnienia jako pielęgniarka po uzyskaniu rejestracji w brytyjskich izbach pielęgniarskich NMC. Dostępne stanowiska również w innych lokalizacjach: Hemel Hempstead, Ware, Chorleywood. UWAGA: pracodawca brytyjski opłaca przelot z Polski do Anglii!

Brytyjski pracodawca posiadający duże doświadczenie w branży medycznej i dom opieki o wysokim standardzie usług zatrudni wykwalifikowane osoby do pracy jako pomoc pielęgniarki lub pielęgniarka do pracy z osobami starszymi. Dostępne stanowisko w wyspecjalizowanym domu opieki w Aylesbury / hrabstwo Buckinghamshire. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka, ale nie posiadasz jeszcze uprawnień do pracy w UK lub chesz podszkolić angielski – skontaktuj sie z ProworkPL - zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Oferta skierowana do osób przebywających w Polsce jak i tych mieszkających już w UK. Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim przez skype. Praca dla asystentów/pomocy pielęgniarskich i pielęgniarek w UK od listopada 2016.

ProworkPL posiada różne oferty dla pomocy pielęgniarskich i pielęgniarek na terenie całej Wielkiej Brytanii. Jeśli szukasz pracy w wybranym rejonie UK, skontaktuj sie z nami i prześlij CV.

Wymagania

znajomość języka angielskiego
dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa (licencjat lub magister)
referencje i zaświadczenie o niekaralności
gotowość do zrobienia rejestracji w NMC lub rejestracja NMC/RGN nurse (osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracji mogą podjąć pracę jako opiekun osoby starszej/care assistant).
Gotowość do podjęcia pracy w UK od listopada 2016

Warunki
Stały kontrakt (etat ok. 40 godzin tygodniowo).
Wynagrodzenie: pomoc pielęgniarki 8.00 funtów/godz, pielęgniarka RGN nurse od 14.00 funtów brutto
Pracodawca opłaca przelot z Polski do Anglii
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
Zamieszkanie: bezpłatne przez pierwszy miesiąc, kolejne miesiące 60 funtów tyg.
Zapewniony system szkoleń i rozwoju zawodowego

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim i rejestrację na naszej stronie. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46 00-040 Warszawa
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia