Pomoc operatora na produkcji

Work Service Express.

Skawina, małopolskie

Miejsce pracy: Skawina

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomoc operatora na produkcji (Skawina)

Opis stanowiska / obowiązki:

- prace pomocnicze operatora maszyn pakujących
- workowanie prażenin, dokonywanie zasypów surowców i półfabrykatów
- pomoc na pakowni (winietowanie, paletowanie, pakowanie do opakowań zbiorczych)
- prace porządkowe (utrzymywanie porządku na stanowisku pracy) i przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

- Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do jej wyrobienia)
- Doświadczenie w pracy na produkcji - warunek konieczny
- Dyspozycyjność do pracy zmianowej w Skawinie

Mile widziane:

- Mile widziane doświadczenie w produkcji w branży spożywczej
- Uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

- Umowę o pracę na pełny etat
- Wynagrodzenie w wysokości 14,50-15 zł brutto/godzina
- Pracę na trzy zmiany
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.