Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pomocy nauczyciela w przedszkolu

Zadania:

  • asystowanie nauczycielowi w pracy z dziećmi
  • pomoc w przygotowaniu materiałów edukacyjnych, ozdób itp.
  • udział w zajęciach edukacyjnych i dodatkowych
  • pomoc w czynnościach porządkowych
  • codzienne wyjścia na dwór z dziećmi, udział w wycieczkach spacerach itp.
  • pomoc dzieciom przy posiłkach, w czynnościach higienicznych itp.

Wymagania:

  • chęć do pracy i ciepłe podejście do dzieci
  • język angielski na poziomie minimum dobrym
  • chętnie osoba z wykształceniem pedagogicznym

Oferujemy:

  • stabilną pracę na dłuższy czas
  • uczestniczenie w ciekawych projektach i akcjach
  • poznanie nowoczesnej edukacji przedszkolnej i edukacji językowej
  • wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności i kwalifikacji
  • praca w twórczej i przyjaznej atmosferze
  • posiłki dla kadry z naszej własnej kuchni
  • szkolenia dla kadry

www.facebook.com/juniorkatywroclawskie

www.juniorkatywroclawskie.pl

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Junior to Przedszkole Językowe w Kątach Wrocławskich. Opiekujemy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja