Pomoc na produkcji – od zaraz w Przyworach Opolskich

OTTO Work Force

Przywory, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Przywory

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pomoc na produkcji – od zaraz
SM/EUR/04/2017
Praca tymczasowa
Miejsce pracy: Przywory Opolskie

Obowiązki:
- praca na produkcji
- odbiór produktu,
- pakowanie,
- prace porządkowe

Wymagania:
- dyspozycyjność od zaraz
- zaangażowanie,
- motywacja do pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- pracę w systemie 3 zmianowym
- terminową wypłatę wynagrodzenia,
- możliwość dłuższej współpracy

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
telefon: 77 407 94 71
lub o przesyłanie aplikacji na adres: mailowy wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.