OTTO Work Force

Pomoc na magazynie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Zielona Góra

OTTO Polska Sp. z.o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku :

Nr ref. IC/PM/11/2015

Obowiązki:
- prace magazynowe,
- porządkowanie palet,
- foliowanie,
- sortowanie,
- inne prace na magazynie.

Wymagania:
- dyspozycyjność pon-sob (pierwsza lub druga zmiana),
- chęć do pracy.
- mile widziane osoby ze statusem studenta

Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- elastyczny grafik
- terminową wypłatę wynagrodzenia,
- możliwość dłuższej współpracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji "APLIKUJ"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.