Pomoc na Magazynie/Sortowni - Warszawa, Ursynów

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, wiodącego dostawcy profesjonalnych usług kurierskich, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomoc na Sortowni/Magazynie
Nr Ref. MS/SOR/07/2015

Opis stanowiska pracy:
- Rozładunek i załadunek transportów liniowych, zgodnie z obowiązującymi procedurami,
- Przekazywanie uszkodzonych przesyłek do Weryfikatora,
- Dbałość o sprzęt wyposażenie techniczne sortowni,
- Zgłaszanie przełożonemu nieprawidłowości występujących na stanowisku pracy.

Oferujemy:
- Stałe zatrudnienie od zaraz,
- Umowa zlecenie z możliwością stałego zatrudnienia,
- Praca w systemie dwuzmianowym (druga i trzecia zmiana),
- Wynagrodzenie zawsze na czas,
- Atrakcyjny system premiowy,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w strukturach firmy,
- Transport w dwie strony z METRA Wilanowska.

Wymagania:
- Zorientowanie na osiąganie postawionych celów,
- Dbałość o kształtowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami,
- Zachowanie tajemnicy służbowej,
- Wykonywanie innych zadań zlecanych przez przełożonego zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami oraz zgodnie z zajmowanym stanowiskiem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.