In Temporis Polska Sp. z o.o.

POMOC KUCHENNA

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: St Jorioz, Francja

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca w hotelu / Turystyka

Dla naszego klienta, francuskiej restauracji, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Przygotowanie przystawek, zgodnie z obowiązującymi w restauracji recepturami.
Pomoc w przygotowywaniu dań oraz deserów.
Obieranie oraz krojenie warzyw i owoców.
Utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego.
Zmywanie naczyń.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku.
Znajomość języka francuskiego lub hiszpańskiego.
Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.
Gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (dokument A1, karta EKUZ, składki odprowadzane od średniej krajowej).
Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek;
Bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie.
Stawkę godzinową (9,67 € brutto/h ) + dodatki;
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.