In Temporis Polska Sp. z o.o.

Pomoc kuchenna

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Paryż (Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca na produkcji

Dla naszego klienta, francuskiej firmy z branży gastronomicznej poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

  • Pomoc na kuchni ( rozładunki produktów, asystowanie przy przyrządzaniu posiłków, pakowanie gotowych dań przed dostawą)
  • Wydawanie posiłków

Wymagania:

  • Doświadczenie w w/w pracy bądź na zbliżonym stanowisku;
  • Sprawne i dokładne wykonywanie powierzonych obowiązków;
  • Motywacja i zaangażowanie do pracy;
  • Chęć przyuczenia do zawodu kucharza;
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego;

Uwaga: Pod uwagę będą brane tylko i wyłącznie osoby posiadające status opłaconych składek ZUS w Polsce przez ostatni miesiąc poprzedzający zawarcie umowy o pracę.

Oferujemy:

  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem, pracąi zakwaterowaniem;
  • Legalne zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę tymczasową;
  • Stawkę godzinową

Oferta Pracy Tymczasowej, Licencja Agencji nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.