Pomoc kuchenna zlecenie 01-07/05

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • przygotowywanie miejsca pracy,
  • rozpakowanie artykułów spożywczych,
  • pomoc w przygotowywaniu posiłków,
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy,
  • przestrzeganie zasad bhp.

Wymagania:

  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny),
  • doświadczenie jako pomoc kuchenna w przygotowywaniu imprez okolicznościowych, bankietów, cateringu,
  • dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • zaangażowanie, chęć do pracy,
  •  dyspozycyjność w terminie: 01-07 maja (możliwość pracy w wybrane dni) do wyboru zmiana poranna lub popołudniowa.

Oferujemy:

  •  pracę w oparciu o umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość długotrwałej współpracy przy licznych projektach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials