Pomoc kuchenna (praca dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością) - Wrocław

A-trybut-Polski HR S.A.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Pomoc kuchenna (praca dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością)
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

-    dbanie o porządek na miejscu pracy (zaplecze , kuchnia),

-     obróbka warzyw i owoców (mycie , obieranie, krojenie),

-     zmywanie naczyń oraz sprzętu kuchennego,

-     pomoc w przygotowywaniu dań

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- posiadania aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności,
- posiadania aktualnej książeczki sanepid

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- stałe wynagrodzenie + premie: frekwencyjna, jakościowa

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia