Pomoc kuchenna Katowice

ITC Grupa - Polski HR

Katowice, śląskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

HS Horeca Service to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

POMOC KUCHENNA

Opis stanowiska pracy Pomoc Kuchenna:

- Obieranie warzyw, krojenie, porcjowanie mięsa, mycie sprzętu kuchennego, kuchni, mycie toalet dla klientów, mycie zastawy stołowej,

Wymagane Kwalifikacje:

- min. 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku
- książeczka Sanepid

Szczególne wymagania wobec pracownika:

-Pracowitość, sumienność, rzetelność

Oferujemy:

-Umowy cywilno-prawne
-Atrakcyjne wynagrodzenie