Opis stanowiska pracy

Pomoc w prowadzeniu pełnej księgowości
Pomoc w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów
Wprowadzanie dokumentów księgowych: faktury sprzedaży, faktury zakupu, wyciągi bankowe i inne
Rozliczanie rozrachunków księgowych
Sporządzanie zestawień na podstawie danych księgowych

Oferujemy:
szybkie podniesienie kwalifikacji, poprzez zaangażowanie w wiele unikatowych zleceń i projektów
pracę w młodym zespole

Wymagania

Wymagania

Znajomość podstaw rachunkowości i prawa podatkowego
Znakomita organizacja pracy własnej i zarządzenia czasem
Samodzielność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
Doświadczenie w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Świadczymy pełny zakres usług z zakresu księgowości rachunkowej, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Bankowość, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inne