Opis stanowiska pracy

Małe, lecz szybko rozwijające się biuro księgowe w Łomiankach poszukuje ambitnej i zaangażowanej osoby do przuczenia w prowadzeniu księgowości. Wymagana jest biegła obsługa komputera, w szczególności programu Excel. Mile widziana znajomość programów firm Sage i Asseco. Ze względu na profil działalności biura i częste kontakty z klientami wymagana jest komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji. Dopuszczamy możliwość zatrudnienia studentki/studenta.

Prezentacja firmy

Motto firmy:
Wreszcie rozumiesz, co do Ciebie mówi księgowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
12PLN - 14PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Do 40% - zależne od poziomu smodzielności
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa