Pomoc księgowa w biurze podróży

Gmsynergy Sp. z o.o.

Łódź, ul.Fabryczna 15, łódzkie

Opis stanowiska pracy

związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko „Pomocy księgowej”.

Miejsce pracy: Łódź (ul.Fabryczna 15, Widzew)
Wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowo

Do głównych zadań osoby zajmującej stanowisko "Pomoc Księgowej" będzie należało:

• Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
• Ewidencjonowanie i wprowadzanie dokumentów do programu księgowego,
• Wystawianie dokumentów księgowych,
• Wspieranie działu księgowego w przygotowywaniu dokumentacji,
• Bezpośredni kontakt z klientami,
• Przygotowywanie raportów i zestawień,
• Wsparcie administracyjne firmy w bieżących pracach zleconych z zakresu
turystyki i przewozów autokarowych;

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej
renomie w swojej branży. Możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie
rachunkowości, szkolenia z zakresu prawa podatkowego , księgowości i inne.

Wymagania

Wymagania :

• Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych,

• Obsługa pakietu MS Office na poziomie co najmniej bardzo dobrym,

• Umiejętność analitycznego myślenia,

• Skrupulatność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej,

• Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,

• Wysoka motywacja do zdobywania doświadczenia i wiedzy zawodowej;

Mile widziane:

• Wykształcenie kierunkowe (wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości ),

• Znajomość oprogramowania CDN OPTIMA , Płatnik;

• Dobra znajomość przepisów z zakresu PDOF i VAT,

Prezentacja firmy

Biuro podróży

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
1 750PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa