Pomoc księgowa / obsługa klienta

wolszczak.com

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z urlopem macierzyńskim, rodzicielskim i wychowawczym naszej pracownicy poszukujemy od października Pani do pracy w księgowości, przy obsłudze klienta i jako pomoc biurowa w wymiarze około 1/2 - 2/3 etatu - praca ok. 2-2,5 tygodnia w miesiącu (od ok. piątego do ok.dwudziestego dnia każdego miesiąca) po osiem godzin dziennie, potem dwa tygodnie przerwy itd. Możliwa umowa o pracę jak i inne formy zatrudnienia. Praca w biurze tuż przy wrocławskim stadionie (pętla tramwaju 31).

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie danych do systemów księgowych i arkuszy kalkulacyjnych
  • porządkowanie, numeracja, kontrola formalna dokumentacji księgowej
  • odbiór dokumentacji księgowej od klientów
  • załatwianie spraw w urzędach i u klientów
  • pomoc biurowa
  • obsługa klientów biura
  • porządkowanie pomieszczeń biura

Miejsce pracy: stacjonarnie we Wrocławiu przy Stadionie Miejskim oraz załatwianie spraw na terenie Wrocławia, sporadycznie jednodniowe delegacje w województwie dolnośląskim (w godzinach pracy, bez noclegów).

Wynagrodzenie: 11 zł netto za godzinę.

Wymagania

* uczciwość

* rzetelność

* dokładność

* chęć do pracy

* czynne prawo jazdy kategorii B mile widziane

* mile widziane (choć nie jest to warunek niezbędny) doświadczenie w księgowości

* PROSIMY NIE PRZYSYŁAĆ SAMYCH CV-ek. Prosimy dołączyć indywidualny list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem, który pozwoli nam zorientować się, że kandydat zapoznał się z tym ogłoszeniem, odpowiada mu praca w takim wymiarze (2-2,5 tygodnia w każdym miesiącu, po 8 godzin dziennie) oraz lubi pracę z dokumentami. Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
docelowo czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
14PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa