Pomoc działu księgowości oraz biura

Delta-Tour Sp. z o.o.

00-732 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- weryfikację dokumentów i ich wprowadzanie do systemu ksiegowego

- podstawowa znajomość rachunkowa i podatkowa dowodów księgowych

- rozrachunki i uzgadnianie sald z kontrahentami;

- umiejętność obsługi programu WF-Fakir i WF-mag ( lub innych księgowych)

- udział w projektach przetargowych

Wymagania

- min roczne doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;

- dobrej znajomości polskich zasad rachunkowości i przepisów z zakresu prawa podatkowego;

- umiejętności pracy w Excelu na dobrym poziomie;

- dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu, analitycznego myślenia;

-komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;

Prezentacja firmy

Delta Tour Sp. z o.o. powstała w 1998 roku.<br/><br/>Główny profi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa