Pomoc do działu księgowości

Poczta Kwiatowa Sp. z o. o.

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
-wsparcie księgowości w codziennej pracy
-księgowanie dokumentów sprzedaży i zakupu
-księgowanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych
-analiza kont rozrachunkowych potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
-kontrola formalna i rachunkowa dowodów księgowych
-telefoniczny i e-mailowy kontakt z klientem biznesowym
-przygotowywanie zestawień i raportów
-archiwizacja dokumentów firmy

Oferujemy:
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze pełnej księgowości
-praca na pełen etat w przyjaznym i profesjonalnym środowisku
-pakiet medyczny LUXMED
-oferta dotyczy pracy na czas określony (zastępstwo)

Wymagania

Oczekiwania:
-wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów
-mile widziane doświadczenie w księgowości z obsługą programów
-znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
-bardzo dobrej znajomości MS Office
-umiejętność pracy w zespole
-dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu
-skrupulatności i dokładności
-komunikatywności i umiejętności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy
-dyspozycyjności i zaangażowania

Prezentacja firmy

Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.<br/><br/>Jesteśmy liderem w branży wys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse