Pomoc cukiernika z orzeczeniem o niepełnosprawności

A-trybut-Polski HR S.A.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
POMOCNIK CUKIERNIKA (oferta dedykowana dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Obowiązki:
• przygotowanie stanowiska pracy
• obsługa podstawowych urządzeń stosowanych w produkcji cukierniczej
• łączenie, mieszanie, ubijanie, ucieranie, mielenie składników, wykrawanie ciastek
• dbanie o najwyższą, jakość i smak produktów
• dbanie o czystość sprzętu cukierniczego

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową
• stabilne warunki zatrudnienia
• pracę w przyjaznej atmosferze

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie średnie – gastronomiczne lub zawodowe
• aktualna książeczka sanepid
• aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• łatwość nawiązywania kontaktów

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia