Pomoc biurowo-księgowa, WROCŁAW

Emako Sp. j.

Wrocław, 52-437, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma prowadząca sklepy internetowe zaprasza osobę znającą podstawy księgowości do stałej współpracy. Nasze produkty to szeroki asortyment drobnych artykułów gospodarstwa domowego i upominków.

Zakres obowiązków:
- organizacja obiegu dokumentów biurowych,
- prowadzenie ewidencji dokumentów kasowych i bankowych,
- sporządzanie bilansów i sprawozdań,
- wprowadzanie danych do komputera,
- wystawianie faktur,
- archiwizowanie dokumentów.

Wymagania

- samodzielność,
- rzetelność, uczciwość, terminowość,
- gotowość podjęcia współpracy od zaraz,
- mile widziana znajomość podstaw języka niemieckiego i angielskiego,
- podstawowa wiedza z zakresu przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości.

Oferujemy:
- Pracę od zaraz, na cały etat
- Stawkę zależną od doświadczenia oraz premie adekwatne do osiąganych efektów
- Możliwość rozwoju i stałego zatrudnienia na umowę o pracę

Aplikacja powinna zawierać:
- CV ze zdjęciem
- list motywacyjny
- oczekiwane wynagrodzenie

Prezentacja firmy

EMAKO to projekt e-commerce - praktyczne akcesoria łazienkowe, kuchenne ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa