Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• Pomoc biurowa ds. sekretariatu i biura dyrekcji;
• realizacja zadań administracyjnych związanych z funkcjonowaniem firmy;
• wystawianie faktur (w systemie firmy) i innych dokumentów księgowych oraz przygotowywanie dokumentów księgowych i kadrowych do biura rachunkowego;
• prowadzenie kalendarza nieobecności pracowników, spotkań;
• prowadzenie bieżącej korespondencji;
• wysyłanie i odbiór korespondencji;
• odbieranie i nadawanie przesyłek kurierskich;
• przyjmowanie gości i obsługa spotkań;
• koordynacja obiegu dokumentów i ich archiwizacja;
• zaopatrzenie biura w niezbędne materiały biurowe, artykuły spożywcze itp.;
• współpraca z podmiotami świadczącymi usługi dla firmy;
• współpraca z innymi pracownikami firmy w zakresie codziennego funkcjonowania biura;
• asystowanie przy projektach realizowanych w firmie;
• wypełnianie wniosków do banków i urzędów, umów z klientami;
• dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:
• wykształcenie średnie/wyższe, lub w trakcie studiów;
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
• znajomość języka angielskiego;
• wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie do otoczenia;
• wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne;
• otwartość na nowe niestandardowe działania;
• zaangażowanie, wielozadaniowość, samodzielność, dokładność i odpowiedzialność;
• prawo jazdy kat. B;
• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym
Oferujemy:
• długotrwałą współpracę;
• samodzielne stanowisko;
• zdobycie ciekawego doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego;

UWAGA! Informacja dla ALERGIKÓW - W naszej szkole znajdują się zwierzęta!

Prezentacja firmy

GERelis Elisabeth Schwigon to wyjątkowa szkoła językowa ulokowana tuż ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja