Pomoc biurowa (zastępstwo na okres 2 miesięcy)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Dla Naszego Klienta – dużej firmy farmaceutycznej – poszukujemy obecnie odpowiedniego Kandydata/-tki na stanowisko:

Obowiązki:

• Kompleksowa obsługa urządzeń biurowych: kserowanie, skanowanie,

• Koordynacja procesu dostarczania dokumentacji dla poszczególnych działów w firmie,

• Wsparcie działu badań klinicznych,

• Sporządzanie i przepisywanie pism oraz inne drobne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji – poziom B2,

Doświadczenie w pracy biurowej,

• Umiejętność bezproblemowej obsługi urządzeń biurowych (ksero, skaner, bindownica),

• Motywacja do pracy,

• Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

Oferujemy:

• Pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku,

Stawkę 18 – 20zł/h brutto + pakiet benefitów,

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową – umowa na zastępstwo (okres 2 miesięcy),

• Możliwość współpracy przy podobnych zleceniach dla innych naszych Klientów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.