Opis stanowiska pracy

Biuro Tłumaczeń KMK poszukuje osoby do pracy w biurze na stanowisku Pomoc biurowa.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na niniejszym stanowisku należeć będzie:

- przyjmowanie zleceń,

- przygotowywanie ofert cenowo-terminowych,

- podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

- negocjowanie warunków współpracy z nowymi klientami,

- pilnowanie terminów wykonywania i oddawania prac,

- kontakt z tłumaczami,

- odbiór gotowych tłumaczeń,

- weryfikacja oraz kompletowanie dokumentacji,

- nadzorowanie przychodzącej korespondencji mailowej,

- formatowanie tekstów,

- wspieranie pracy zespołu.

Wymagania

Wymagania:

- studenci zaoczni (warunek konieczny)

- biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych,

- biegła znajomość środowiska Microsoft Office,

- dokładność, skrupulatność,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijające się Biuro Tłumaczeń Technicznych <br/>NR 1 NA RYNKU ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta