Pomoc biurowa - mile widziani studenci

Beetsma Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma (nr rej. 5169) dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pomoc biurowa
Miejsce wykonywania zlecenia: Olsztyn

Zadania:

- kontrola działania programu komputerowego w zakresie ekspozycji towaru
- zgłaszanie ewentualnych rozbieżności

Oczekujemy:

- spostrzegawczość, rozwinięty zmysł estetyki,dobry wzrok
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- dobra obsługa komputera
- umiejętność analitycznego myślenia
- dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:

- umowę zlecenie z atrakcyjną stawką godzinową
- możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- łatwą i przyjemną pracę na okres wakacyjny lub dłużej :)

Zainteresowane osoby, które spełniają powyższe oczekiwania, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta