Opis stanowiska pracy

Instytut Matki i Dziecka ul. Kasprzaka 17a 01 - 211 Warszawa

zatrudni:
  • Położna

Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu: 1 etat
Minimalne wykształcenie: wyższe licencjackie
Opis stanowiska:

Praca w zespole Kliniki Położnictwa i Ginekologii lub w Poradni Ginekologicznej. Sprawowanie
wysokospecjalistycznej opieki położniczej. Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej. Dbanie
o prawidłową i bezpieczną eksploatację urządzeń medycznych.

Wymagania mile widziane:

Kurs kwalifikacyjny i/lub specjalistyczne przydatne w opiece położniczej
Doświadczenie w pracy na oddziałach położniczych
Umiejętność współpracy w zespole, samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy.
Umiejętność radzenia sobie w stresie.

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia