Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1826

Obowiązki:

Położna
Praca na I zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach między 8:00 a 18:00 - do uzgodnienia, istnieje możliwość innej formy zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa o pracę na 1/2 etatu), praca na miejscu i w terenie.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, certyfikat pobierania cytologii (mile widziany), gotowość do obsługi elektronicznej dokumentacji medycznej, umiejętność obsługi komputera (Word, Excel), biegłe pisanie na klawiaturze, komunikatywność, solidność, pracowitość, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kutura osobista

Miejsce pracy: Tańskiego 2, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy