Klient infoPraca.pl

Wymagania:

  • Dyplom,
  • Prawo wykonywania zawodu,
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe w pracy w podstawowej opiece zdrowotnej,
  • Specjalizacja dla położnych w zakresie pielęgniarstwa położniczego (lub osoby w trakcie kursu, specjalizacji),
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zaangażowanie oraz rzetelność w podejmowanych działaniach,
  • Dyspozycyjność, punktualność, elastyczność,
  • Wrażliwość na potrzeby pacjenta,
  • Odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej (tzw. kontraktu),
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia posiadanych umiejętności,
  • Pracę w aktywnym i wymagającym środowisku.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r. ; tekst jednolity: Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Położna

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: KRAKÓW

Spółka z branży medycznej prowadząca działalność w zakresie szpitalnictwa i opieki ambulatoryjnej aktualnie poszukuje Kandydatów zainteresowanych podjęciem współpracy w obrębie Bloku Porodowo - Operacyjnego w zakresie:

Położna

Miejsce świadczenia usług: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad pacjentką rodzącą przy uwzględnieniu obowiązujących standardów
  • Instrumentowanie przy zabiegach ciecia cesarskiego
  • Bieżący nadzór nad dokumentacja medyczną indywidualna i zbiorczą
  • Przygotowanie miejsca i warunków (sprzętu, wyposażenia, narzędzi, dokumentacji) pracy zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną oraz własnymi kompetencjami
  • Stosowanie właściwej i efektywnej gospodarki materiałami medycznymi i lekami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.