Położna - Klinika ginekologii plastycznej - Klinika Kobiet Medifem

Klinika Kobiet - Medifem

02-884 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Klinika Kobiet Medifem specjalizująca się w zabiegach ginekologii plastycznej zatrudni położną o energicznym, pozytywnym usposobieniu, empatią i z profesjonalnym podejściem do pacjenta oraz wykonywanych zadań.

Do zadań położnej należy:
- Zapewnienie pacjentom profesjonalnej i kompleksowej opieki położniczej/medycznej według obowiązujących standardów, na najwyższym poziomie
- Opieka nad pacjentem (zarówno płci żeńskiej, jak i męskiej) przed, w trakcie oraz po zabiegu
- Informowanie pacjenta o kolejnych etapach oraz zaleceniach pozabiegowych z zachowaniem dyskrecji
- Wyjaśnianie wątpliwości związanych z zabiegiem oraz procedurą medyczną
- Kompletowanie oraz opieka nad dokumentacją medyczną: kartą pacjenta, znieczulenia i innych
- Pobieranie materiału biologicznego w punkcie pobrań
- Współpraca z lekarzami i personelem medycznym
- Systematyczne i rzetelne prowadzenie wymaganej dokumentacji medycznej
- Prowadzenie rejestru zużycia i zapotrzebowania w środki medyczne i lekarstwa

Wymagania

- Wyższe wykształcenie medyczne na specjalizacji: położnictwo
- Doświadczenie na analogicznym stanowisku
- Doświadczenie w punkcie pobrań materiału
- Doświadczenie na sali zabiegowej i operacyjnej
- Predyspozycje osobowościowej oraz nastawienie do pracy
- Zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
- Gotowość do pracy również na nocnej zmianie

Prezentacja firmy

Klinika Kobiet Medifem dr Andrzeja Barwijuka specjalizuje się w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia