Opis stanowiska pracy

Firma Polskie Łowy Sp.zo.o poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Pokojówka/Pokojowy

Miejsce pracy: Stawiguda, Łańsk koło Olsztyna

Istnieje możliwość zakwaterowania.

Opis stanowiska:

  • Praca w pełnym wymiarze czasowym.
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie czystości i porządku w pokojach, łazienkach i pomieszczeniach ogólnodostępnych, dbałość o wyposażenie ww. miejsc zgodnie z wymogami i standardami obiektu.
  • Dbałość o wyposażenie ośrodka wypoczynkowego w artykuły konsumpcyjne.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dyspozycyjność;
  • Dokładność ;
  • Komunikatywność;
  • Zaangażowanie i proaktywna postawa;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie;
  • Zakwaterowanie;
  • Przyjazne warunki pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Stabilne zatrudnienie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pakiet socjalny w postaci: Ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport,
  • Pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych CV ze zdjęciem.

Prezentacja firmy

Euro Holding www.euroholding.pl powstał blisko 10 lat temu jako g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne