POKOJÓWKA, POKOJOWA | Hotele 4- i 5-gwiazdkowe

Arbex Services

Amsterdam i okolice, Amsterdam Schiphol, Nordwijk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca polega na przygotowywaniu pokoi dla gości według standardów wytyczonych przez hotel. Do obowiązków należy:

odkurzanie,

wymiana pościeli,

mycie łazienek,

wymiana ręczników itp.

OFERUJEMY

legalne zatrudnienie zgodnie z prawem holenderskim,

6 miesięczne umowy z możliwością przedłużenia współpracy,

cotygodniowe atrakcyjne wynagrodzenie,

komfortowe zakwaterowanie dla wszystkich pracowników,

darmowy dojazd do pracy,

:: opieka w Holandii sprawowana przez naszych polskich koordynatorów.

Wymagania

:: przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,

:: mile widziane doświadczenie na stanowisku pokojówki lub podobnym (nie jest wymagane),

:: dyspozycyjność na okres 6 miesięcy,

:: brak tatuaży oraz piercing w widocznych miejscach (ręce, twarz, szyja),

:: niekaralność

:: komunikatywność, energia w działaniu, motywacja oraz zdolności interpersonalne,

:: wysoka kultura osobista.

Do nawiązania współpracy konieczny jest przyjazd na rozmowę kwalifikacyjną do biura we Wrocławiu lub w Krakowie.

Arbex Services wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 3709/1b.

Prezentacja firmy

Arbex Services to firma rekrutacyjna specjalizująca się w selekcj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka