Pokojówka (Niemcy)

Zeitmann

Niemcy, Lubeka, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Niemcy, Lubeka

Obecnie dla naszego klienta niemieckiego hotelu położonego niedaleko Lubeki poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- Sprzątanie pokoi wraz z urządzeniami sanitarnymi,
- Zmiana pościeli, mycie łazienki, odkurzanie dywanów, ścieranie kurzu,
- Uzupełnianie broszurek, upominków przeznaczonych dla gości hotelowych.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy w hotelu,
- Gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy,
- Podstawowa znajomość języka niemieckiego,
- Dobra organizacja pracy,
- Sumienność i dokładność.

Oferujemy:
- Zatrudnienie bezpośrednio w hotelu,
- Niemiecką umowę o pracę,
- Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
- Pomoc w organizacji przejazdu,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Dwa posiłki w ciągu dnia,
- Płatny urlop,
- Pomoc w uzyskaniu Kindergeld.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.