Opis stanowiska pracy

Trzygwiazdkowy Hotel w centrum Krakowa zatrudni na stanowisko pokojowej.

Główne obowiązki:

· sprzątanie pokoi i zaplecza hotelowego,

Oczekiwania wobec kandydata:

· gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze czasu pracy
· dokładność, samodzielność
· komunikatywność
· wysoka kultura osobista
· doświadczenie w pracy w branży hotelarskiej mile widziane
· książeczka sanepidowska mile widziana

Oferujemy :

- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- jeden posiłek dziennie oraz inne benefity
- pracę w młodym zespole

CV wraz z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Prezentacja firmy

Nasz hotel to położony w samym sercu Krakowa, trzygwiazdkowy, ka... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka