Pokojowa/wy do rodzinnego hotelu-1700€+napiwki, mieszkanie za darmo

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Amrun, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • utrzymanie czystości w pokojach hotelowych,
  • zmiana pościeli oraz ręczników,
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości hotelowych,
  • przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w hotelu (warunek konieczny),
  • dobra znajomość jęz. niemieckiego (warunek konieczny),
  • wysoka kultura osobistej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków,
  • motywacja do pracy.

Oferujemy:

1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.

2. Mieszkanie za darmo.

3. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

4. Płatne urlopy i premie świąteczne.

5. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

6. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

7. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.

8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).

10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

11. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

... oraz wiele więcej.

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis