POKOJOWA - PAŁAC JUGOWICE LUXURY HOTEL ****

Pałac Jugowice Luxury Hotel****

58-321 Jugowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Czterogwiazdkowy Pałac Jugowice Luxury Hotel**** w Jugowicach k. Wałbrzycha, posiadający 28 luksusowych apartamentów, położony w malowniczych górach sowich wraz z unikatowym kompleksem Sauna-SPA i najlepszą restauracją pałacową w Polsce, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

POKOJOWA

Miejsce pracy: Jugowice, Główna 4, 58-321 Jugowice

Lokalizacja: 10km od Wałbrzycha, 15km od Świdnicy

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

• odpowiedzialność za zapewnienie czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami

Wymagania:

• odpowiedzialność, rzetelność i zorganizowanie

• komunikatywność, pracowitość

• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• dokładność i sumienność

Oferujemy:

• pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku

• pracę w młodym i ambitnym zespole

• szkolenia stanowiskowe

• możliwość rozwoju i samorealizacji

• atrakcyjne wynagrodzenie (uwarunkowane od umiejętności i doświadczenia)

Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na wskazany adres e-mail z dopiskiem nazwy stanowiska lub też bezpośrednio w siedzibie Pałac Jugowice Sp. z o.o. ul. Główna 4, 58-321 Jugowice (recepcja)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923

Prezentacja firmy

Pałac Jugowice Luxury Hotel**** w Jugowicach k. Wałbrzycha, to czterogwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka