Pokojowa Pałac Jugowice Luxury Hotel**** w Jugowicach

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Jugowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Czterogwiazdkowy Pałac Jugowice Luxury Hotel**** w Jugowicach k. Wałbrzycha, posiadający 28 luksusowych apartamentów, położony w malowniczych górach sowich wraz z unikatowym kompleksem Sauna-SPA i najlepszą restauracją pałacową w Polsce, poszukuje osób do pracy na stanowisku:
POKOJOWA
Miejsce pracy: Jugowice, Główna 4, 58-321 Jugowice
Lokalizacja: 10km od Wałbrzycha, 15km od Świdnicy
Region: dolnośląskie
Opis stanowiska:
• odpowiedzialność za zapewnienie higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami

Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• pracę w młodym i ambitnym zespole
• szkolenia stanowiskowe
• możliwość rozwoju i samorealizacji
• atrakcyjne wynagrodzenie (uwarunkowane od umiejętności i doświadczenia)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Wymagania

Wymagania:
• odpowiedzialność, rzetelność i zorganizowanie
• komunikatywność, pracowitość
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka