POKOJOWA - hotel 4-gwiazdkowy

Pralnia Horeca s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma zarządzająca hotelem 4* w centrum Krakowa zatrudni pracowników na stanowisko POKOJOWA.

Do obowiązków pracowników zatrudnionych na tym stanowisku będzie należało:

- sprzątanie pokoi
- sprzątanie powierzchni ogólnodostępnych
- weryfikowanie i informowanie recepcji o stanie technicznym pomieszczeń hotelowych
- kontrolowanie stanu magazynu ze środkami czystości, sporządzanie listy zakupów oraz przekazywanie jej do recepcji
- liczenie bielizny hotelowej
- doczyszczanie pokoi
- uzupełnianie minibarów oraz informowanie recepcji o zużyciu

Wymagania

- dyspozycyjność - praca również w weekendy i święta
- dbałość o szczegóły i zamiłowanie do porządku
- pozytywne nastawienie do ludzi i wykonywanych czynności
- dobre zdrowie do wykonywania prac fizycznych
- wysoka kultura osobista
- mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Firma

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka