Pokojowa do Hotelu 3*** w Centrum.

Kracow Residence Sp. z o.o.

31-035 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Hotel *** w centrum Krakowa zatrudni Panie do pracy na stanowisku pokojowej.

Praca w tygodniu.
Elastyczny grafik. Dla studentów możliwość dostosowania dni pracujących do zajęć na uczelni.

Zakres obowiązków:
- sprzątanie pokoi po wyjeździe gości,
- sprzątanie pokoi w czasie pobytów,
- dbanie o czystość w miejscach wspólnych,

Wymagania:
poszukujemy osób młodych, ambitnych, lubiących pracę w zespole, mających dobry kontakt z ludźmi, lubiących porządek i odpowiednią organizację pracy, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:
- pracę w oparciu o umowę zlecenie,
- szkolenia wstępne i stanowiskowe,
- stawkę godzinową 8zł/h netto,

Kolejnym etapem rekrutacji będzie próbny dzień szkoleniowy w naszym hotelu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem poprzez formularz.

W razie ewentualnych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Prezentacja firmy

Hotel Kracow Residence jest nowym, prężnie rozwijającym się hotel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
8PLN - 9PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uznaniowe.
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka