Opis stanowiska pracy

Podolog

Opis stanowiska:
- Przeprowadzanie konsultacji podologicznych
- Diagnozowanie i wykonywanie zabiegów podologicznych
- Obsługa Pacjentów
- Sporządzanie rzetelnej dokumentacji medycznej
- Utrzymywanie bezpieczeństwa i najwyższych standardów higieny pracy w gabinecie
- Podnoszenie kwalifikacji

Wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe – podologia/kosmetologia
- Zainteresowanie w zakresie podologii oraz branż pokrewnych, śledzenie trendów i nowości w medycynie i podologii
- Mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze podologa
- Empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej
- Umiejętność budowania trwałej relacji z Pacjentem
- Miła aparycja
- Odpowiedzialność, dokładność, punktualność
- Umiejętność współpracy w zespole
- Dyspozycyjność (praca cyklicznie dwuzmianowa)
- Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej firmie zorientowanej na rozwój
- Wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności
- Dostęp do najlepszych dostępnych na rynku produktów podologicznych
- Przyjazną atmosferę pracy
- Dodatkowe korzyści ze współpracy
- Możliwości szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

Prezentacja firmy

Podo-Med Specjalistyczna pielęgnacja stóp

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne