Podejmiemy współpracę z Lekarzem, stanowisko: Specjalista ds. Oceny Klinicznej

Kompendium24

Zabrze, śląskie

Największa baza ogłoszeń
z ofertami pracy dla lekarzy
Portal dla lekarzy Kompendium24.pl posiada największą bazę ogłoszeń pracy dla lekarzy w Polsce. Ogłoszenia są stale aktualizowane i docierają do ponad 60 tysięcy zweryfikowanych po numerze PWZ lekarzy.
Obecnie poszukujemy lekarzy dla naszego Klienta:
TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. Oddział w Zabrzu

Specjalizacja: Bez specjalizacji

TÜV Rheinland Polska należy do czołówki firm certyfikacyjnych i badawczych w Polsce. Spółka jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group. W związku z prowadzonymi w obszarze certyfikacji wyrobów medycznych usługami poszukujemy lekarzy na stanowisko:

LEKARZ-
Specjalista ds. Oceny Klinicznej

nr ref.: LWM/12/17
Miejsce pracy: Wieliczka/Zabrze

Potrzebne kwalifikacje:
• Dyplom lekarza medycyny, specjalizacja nie jest wymagana,
• Min. 4-letnia praktyka lekarska,
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obszarze oceny klinicznej wyrobów medycznych,
• Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę z dokumentacją,
• Dyspozycyjność ok. 30 godzin w miesiącu/maks. 1 dzień w tygodniu.

Kluczowe zadania:
• Przegląd dokumentacji oceny klinicznej wyrobów medycznych w odniesieniu do ich przeznaczenia i instrukcji użycia,
• Wsparcie merytoryczne ekspertów jednostki notyfikowanej w zakresie przeznaczenia i sposobu użycia wyrobów medycznych.

Nasza firma oferuje:
• Możliwość podjęcia długoterminowej współpracy w dogodnej dla kandydata formie (umowa o pracę, umowa cywilnoprawna),
• Elastyczne godziny pracy (do uzgodnienia),
• Współpracę z gronem specjalistów, w przyjaznej i kooperacyjnej atmosferze, w firmie będącej wiodącą jednostką certyfikującą i prowadzącą m.in. badania wyrobów medycznych.

Zapraszamy do współpracy!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.