Pobyty językowe Au Pair Hiszpania 2017

Prowork.PL

Madryt i inne, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zostań Au pair Hiszpania 2017! Letnie pobyty językowe 1-3 miesięczne u rodzin w Hiszpanii. Posiadamy duży wybór rodzin na pobyty wakacyjne Au Pair Madryt, Barcelona, Sewilla, Alikante, Majorka, Ibiza, Malaga i inne niezwykłe rejony Hiszpanii. Jeśli lubisz dzieci i marzysz o poznaniu Hiszpanii na co dzień - zostań Summer Au Pair w Hiszpanii z Prowork. W naszej opinii Au Pair to najlepszy sposób na przełamania bariery językowej i nauki języka w naturalnym środowisku. Jako Au Pair mieszkasz na co dzień z rodzina hiszpańską i poznajesz język i codzienne życie na co dzień.
Termin składania aplikacji Summer Au pair 2017 tylko do końca marca 2017.
Oferty Summer Au Pair- dostępne również inne kraje: Summer Au Pair Włochy, Summer Au Pair Anglia, Summer Au Pair Francja.

Opis stanowiska
Pobyty językowe u rodzin w Hiszpanii i opieka nad dziećmi. Wyjedź do Hiszpanii w ramach programu Summer Au Pair Hiszpania! Ucz się języka, zarabiaj i zwiedzaj piękną Hiszpanię. Poznaj nowych przyjaciół i szlifuj język hiszpański lub angielski! Posiadamy bardzo dużo ofert na wyjazdy wakacyjne Au Pair do Hiszpanii. Co to jest Summer Au Pair? Są to pobyty u rodzin za granicą w okresie letnim łączące naukę języka, podróże i pracę! W zamian za opiekę nad dziećmi otrzymujesz od swojej rodziny goszczącej kieszonkowe na własne wydatki 280 euro/mies. oraz pełne utrzymanie podczas Twojego pobytu w Hiszpanii. Wiele rodzin w okresie wakacyjnym podróżuje razem z Au Pair co jest okazja do dodatkowych podróży i zwiedzania Hiszpanii! Więcej informacji i aktualne opinie na temat Summer Au Pair znajdziesz na stronie Prowork Summer Au Pair 2017
Zaplanuj wakacje językowe po maturze 2017 czy Twoje wakacje studenckie i zostań Summer Au Pair 2017 z Prowork

Warunki
W ramach pobytu Summer Au Pair w Hiszpanii 2017 ma zapewnione:
• 1-3 miesięczny pobyt w rodzinie hiszpańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi
• możliwość praktycznej nauki języka hiszpańskiego!
• Kieszonkowe 280 euro/ miesięcznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój)
i pełne wyżywienie, Internet w pokoju
• opieka partnerskiego biura Au Pair w Hiszpanii

Wymagania

Wymagania
• Summer Au Pair Hiszpania wiek 18 - 28 lat
• Doświadczenie w opiece nad dziećmi
• Znajomość języka angielskiego (preferowana) lub hiszpańskiego. Uwaga, znajomość hiszpańskiego nie jest wymagana.
• Gotowość do wyjazdu w okresie wakacyjnym 2017•

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2-3 miesiące
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta