Pobyt w Anglii jako Au pair/Cobham/ wrzesień 2016

Prowork.PL

00-375 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Rodzina z Anglii chętnie przyjmie au pair od września do opieki nad 2 dzieci w wieku 6 i 9 lat. Opieka będzie polegała na pomocy w opiece, zabawie oraz przygotowywaniu posiłków. W pobliżu znajduje się również szkoła językowa, gdzie au pair będzie miała możliwość uczęszczania na kurs językowy. Rodzina oferuje 90 funtów kieszonkowego za 30 godz/tyg.
Jeśli chcesz zostać au pair w Anglii- aplikuj na tę ofertę!

W ramach pobytu jako Au Pair w Anglii zapewniamy:

9-12 miesięczny kontrakt jako Au Pair w Wielkiej Brytanii * opcja Summer Au Pair ( pobyty 2-3 m-ce)
Praca Au pair 30 godzin tygodniowo
Kieszonkowe min 70-100 funtów netto/ tyg
Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
Bezpłatny przelot (opcjonalnie w zaleznosci od oferty)
Opieka partnerskiego biura Au Pair w Anglii
Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy. Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Ponadto dostępnych wiele innych ofert Au Pair na terenie całej Wielkiej Brytanii. Chcesz nauczyć j.angielskiego i zamieszkać z rodziną w Anglii? Zostań Au Pair! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt z językiem angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!

Wymagania

• Au pair Wielka Brytania wiek 18 - 29 lat
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Doświadczenie w opiece nad dziećmi
• Gotowość do wyjazdu na okres min. 9-12 miesięcy
• ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
• Osoba wyjeżdżająca musi być osoba niezamężną, niepalącą i bezdzietną

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne