In Temporis Polska Sp. z o.o.

Płytkarze na klej

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Le Beausset (Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w obszarze budowlanym poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Płytkarz (płytki kładzione na klej)

Zakres obowiązków:

Praca odbywać się będzie na obiektach mieszkaniowych oraz hotelach, głównie w pomieszczeniach typu: salony, pokoje, korytarze, wykonywane czynności dotyczyć będą podłóg a do zadań zatrudnionych osób należeć będzie między innymi:

- Przygotowanie podłoża;
- Kładzenie płytek ceramicznych (metoda kładzenia na klej);
- Fugowanie.

Wymagania:

- Min. 5 lat doświadczenia;
- Znajomość technik układania płytek;
- Dokładność, precyzja, szybkość w wykonywaniu pracy;
- Komunikatywna znajomość języka francuskiego (przynajmniej jedna osoba w ekipie);
- Gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia;
- Mile widziane auto dyspozycyjne na wyjazd.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
- Stawkę godzinową + dietę;
- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej.
Licencja Agencji nr 1954.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.