Opis stanowiska pracy

Montaz plytek sciennych i podlogowych w pomieszczeniach uzytku publicznego oraz w pomieszczeniach mieszkalnych.

Gwarantujemy zakwaterowanie i pomoc konsultanta podczas zaltwiania formalnosci zwiazanych z przyjazdem do Norwegii.

Wymagania

Wymagania:•Wykształcenie zawodowe; minimum ukończona szkoła w zawodzie lub dyplom czeladnika
•Min. 5 lat doświadczenia w zawodzie popartego świadectwami pracy
•Dobra znajomość j.norweskiego lub angielskiego (Warunek konieczny)
•Mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich.
•Kandydatom z odpowiednim doświadczeniem zawodowym bez znajomości języka obcego proponujemy udział w kursach języka norweskiego. Po odbytym kursie nasi kandydaci prezentowani są firmom norweskim. Więcej na naszej stronie internetowej Co-oP Recruitment and Training.

Prezentacja firmy

Firma Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
wg wymagan klienta
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
90PLN - 110PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
mozliwosc pracy w nadgodzinach
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie