Płytkarz, Kamieniarz, Fliziarz

BCI Budownictwo

Janów Lubelski, 23-300, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana zatrudni do pracy osoby mające podstawowe doświadczenie w układaniu płytek lub kamienia (granit, marmur, lastryko). Oferujemy pracę cały okres także w zimie, stawki uzgadniane z m2 pracy lub godzinowe, zapewniamy zakwaterowanie w delegacjach oraz dowóz do miejsca pracy. Praca jest wykonywana na terenie całej Polski. Wymagamy rocznego doświadczenia przy tego typu pracach.

Roboty są na obiektach przemysłowych lub użyteczności publicznej. W gre wchodzą duze centra logistyczne, stadiony, salony samochodowe, szkoły, biurowce, restauracje, hotele i wiele innych obiektów.

Prezentacja firmy

W zakresie naszej działalności oferujemy: <br/>Roboty budowlane: ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie