PLM System & Software Engineer

IBS Poland

Gliwice, śląskie

IBS Poland

Od: IBS Poland
Miejsce pracy: Gliwice

IBS Poland Sp. z o.o. z Gliwic, certyfikowany partner światowego lidera w dziedzinie rozwiązań CAD/CAM/PLM francuskiej firmy Dassault Systèmes S.A., poszukuje kreatywnych osób z doświadczeniem zawodowym jak i niebojących się zawodowych wyzwań absolwentów, gotowych do podjęcia pracy w interdyscyplinarnym zespole inżynierskim.

Opis stanowiska:

  • analiza potrzeb i wymagań klienta,
  • projektowanie, testowanie oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań PLM,
  • udział w pracach nad doborem architektury dla rozwijanych i oferowanych rozwiązań oraz aplikacji inżynierskich,
  • rozwijanie istniejących oraz tworzenie nowych modułów programowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość jednego lub kilku języków programowania oraz technologii: Java, C#, VB, VBScript, JSP,
  • znajomość zagadnień relacyjnych baz danych: MS SQL, Oracle, DB2,
  • mile widziane doświadczenie z zakresu wdrażania i utrzymania systemów CAD i PLM,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • współudział w realizacji złożonych projektów informatycznych z zakresu wdrożeń systemów PLM,
  • dedykowaną ścieżkę rozwoju zawodowego z pakietem szkoleń w kraju i za granicą,
  • ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • rozbudowany system motywacyjny