Opis stanowiska pracy

- Redagowanie różnego rodzaju tekstów w języku polskim.
- Niespecjalistyczne tłumaczenia pisemne z języka polskiego na angielski bądź francuski i z angielskiego/francuskiego na polski.
- Przygotowywanie raportów mediowych.
- Monitoring prasy.
- Kontakt z mediami.
- Pomoc przy projektach w obszarze PR finansowego i PR korporacyjnego.

Wymagania

- Umiejętność pisania różnego rodzaju tekstów.
- Dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego.
- Dobra organizacja pracy, terminowość, punktualność, precyzja i dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań.
- Sprawna obsługa pakietu MS Office.
- Poszukujemy osób dyspozycyjnych, najchętniej studentów studiów zaocznych.
- Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie krajową i międzynarodową sytuacją polityczną i gospodarczą oraz rynkami finansowymi.

Prezentacja firmy

Agencja powstała w kwietniu 2008 roku. Oferuje usługi z zakresu komunika... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż