Płatny staż w rekrutacji (zespół SSC)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W ramach zespołu Shared Services Centres (SSC) prowadzimy procesy rekrutacyjne dla firm z wielu branż m.in FMCG, farmaceutycznej i produkcyjnej. Głównie skupiamy się na rekrutacjach wolumenowych, kreowaniu nowych struktur oraz RPO (Recruitment Process Outsourcing).

Jesteśmy zgranym zespołem pełnym pasji i bardzo chętnie dzielimy się wiedzą. Jeżeli lubisz ludzi i chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, dołącz do nas!

Informacje o kliencie

Michael Page jest globalnym liderem w obszarze doradztwa personalnego i rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz średniej i wyższej kadry zarządzającej. Wspieramy zarówno klientów, jak i kandydatów. Na co dzień pomagamy budować nowe struktury oraz wspieramy bieżące potrzeby rekrutacyjne naszych klientów.

Opis stanowiska

  • Wsparcie zespołu w prowadzonych procesach rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie i publikacja ofert pracy
  • Selekcja i analiza CV oraz aktywne poszukiwanie kandydatów
  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów z kandydatami
  • Przygotowanie analiz rynkowych
  • Przygotowywanie i administrowanie wewnętrzną bazą dokumentów aplikacyjnych

Profil kandydata

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe
  • Angielski na poziomie B2/C1
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Determinacja i zorientowanie na sukces
  • Duże zaangażowanie i chęć do nauki

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy (stanowisko Konsultanta)
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w obszarze rekrutacji w globalnej organizacji
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Doskonała lokalizacja - biuro w centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page