Opis stanowiska pracy

Stowarzyszenie CREO jest organizacją pozarządową powołaną do życia w 2004 roku przez grupę zgranych i pełnych pasji młodych ludzi. Naszą misją jest wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i idei wolontariatu. Wśród naszych działań, priorytetowo traktujemy obszar edukacji i wychowania najmłodszych. Z tą myślą stworzyliśmy dwa innowacyjne programy edukacyjne dla szkół WIELKODUCHY oraz WOLONTARIAT Z KLASĄ, które z powodzeniem realizujemy już w kilkudziesięciu szkołach w Wielkopolsce.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy na płatny staż osoby na stanowisko Asystenta Animatora Społecznego.

Warunek konieczny: Absolwent/absolwentka studiów wyższych.

Wymagania

Idealny kandydat:

  • absolwent lub absolwentka kierunku: pedagogika/psychologia/politologia/socjologia;
  • ma świetną organizację pracy;
  • cechuje się otwartością, komunikatywnością i kreatywnością;
  • bezproblemowo obługuje komputer (pakiet office)
  • zna środowisko NGO;
  • ma doświadczenie w pracy wolontariackiej;
  • spełnia kryteria stażu organizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu dla zarejestrowanych bezrobotnych i poszukujących pracy

Do zadań stażysty/stażystki należeć będzie

  • wsparcie przy realizacji projektów Stowarzyszenia;
  • kontakt z beneficjentami projektów (szkołami, organizacjami pozarządowymi, nauczycielami);
  • planowanie oraz realizacja akcji i inicjatyw społecznych - bieżące prace biurowe i administracyjne;
  • współpraca przy tworzeniu programów edukacyjnych.

Oferujemy:

  • możliwość odbycia płatnego stażu w dynamicznie rozwijającej się organizacji pozarządowej;
  • zdobycie doświadczenia przy realizacji projektów społecznych;
  • pracę w fantastycznym zespole doświadczonych pracowników pozarządowych
  • zdobycie nowych, ciekawych umiejętności;
  • udział we współtworzeniu innowacyjnych programów edukacyjnych.

 Miejsce pracy: Poznań

Okres stażu: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia o kolejne pół roku

Wymiar stażu: Pełen etat

Forma zatrudnienia: Staż

Staż będzie realizowany we współpracy i na warunkach Powiatowego Urzędu Pracy w Poznaniu. Osobę wybraną w procesie rekrutacji zarekomendujemy do zatrudnienia w organizacji. Wymagane będzie zarejestrowanie się w urzędzie pracy i uzyskanie statusu osoby bezrobotnej.

Przewidujemy możliwość zatrudnienia po okresie odbycia stażu.

Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV prosimy kierować przez portal InfoPraca.

Na zgłoszenia czekamy do 18 lutego 2015 roku.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz.883)".

Prezentacja firmy

Stowarzyszenie CREO jest organizacją pozarządową powołaną do życia w 200... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia