Płatny staż w kancelarii prawnej - POZNAŃ

Mataczyński Dybiński Krzemień Adwokaci Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferta dla studentów III-V roku studiów prawniczych:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość skonfrontowania wiedzy nabytej w trakcie studiów z rzeczywistością biznesową
  • Rozwój kompetencji zawodowych
  • Opieka prawników oraz mentorów z międzynarodowym doświadczeniem biznesowym i akademickim
  • Płatne, dwumiesięczne praktyki, z możliwością przedłużenia dla najlepszych stażystów

Wymagania

  • Zainteresowania prawem cywilnym (materialnym i procesowym) oraz prawem handlowym
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Biegła znajomość języka angielskiego, w tym języka prawniczego, lub biegła znajomość innego języka obcego
  • Wysoka średnia ocen
  • Doświadczenie będzie dodatkowym atutem
  • Minimalne zaangażowani czasowe - 3 pełne dni w tygodniu

Prezentacja firmy

Kancelaria Mataczyński Dybiński Krzemień adwokaci sp.k. powstała w 2012 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
2 miesiące z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura